Türk-Japon Medical Exchange Forum’u 19 Şubat 2014 saat: 13.30’da Üniversitemiz Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi’nde gerçekleştirilecektir. Program için: Turkey-Japan Medical Exchange Forum
Türk-Japon Medical Exchange Forum’u 19 Şubat 2014 saat: 13.30’da Üniversitemiz Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi’nde gerçekleştirilecektir. Program için: Turkey-Japan Medical Exchange Forum
Çerez Adı | Saklanma Süresi | Çerez Açıklaması |
---|---|---|
cookielawinfo-checkbox-analytics | 11 ay | "Performans ve Analiz Çerezleri" kategorisindeki çerezler için kullanıcı tercihini saklamak için kullanılır. |
cookielawinfo-checkbox-functional | 11 ay | "Fonksiyonel Çerezeler" kategorisindeki çerezler için kullanıcı tercihini saklamak için kullanılır. |
cookielawinfo-checkbox-necessary | 11 ay | "Zorunlu" kategorisindeki çerezler için kullanıcı tercihini saklamak için kullanılır. |
viewed_cookie_policy | 11 ay | Kullanıcının çerez kullanımına izin verip vermediği bilgisini saklamak için kullanılır. Herhangi bir kişisel veri saklamaz. |